Otevírací doba: Pon - Nd 8:00 - 16:00

Złoty Groń

Gastronomia

Lyžařské středisko Złoty Groń není jen o šílenství na svahu. Je to také místo, kde vládnou chutě a vůně. Pestrá nabídka uspokojí nejen kulinářské chutě hodovníků, ale i těch, kteří si chtějí dát něco "narychlo".

Dřevěný srub

Jednoduše řešený, odkazuje na tradice regionu. Zapálený oheň udržuje jedinečnou atmosféru a přátelské prostředí. Mezi podávaná jídla patří regionální pokrmy: kýta v zelí, pečené vepřové koleno s medem a pivem, krkovice z pece s omáčkou z lesních hub, domácí sádlo s okurkou a horký jablečný koláč se šlehačkou. Zahřejte se svařeným vínem ze sudu a horalským bombardinem!

Pořádání akcí

Sál pojme 50 osob. Oslavíme s vámi jakoukoli komorní událost: jmeniny, výročí, narozeniny dítěte, povýšení v práci. Můžeme uspořádat mini maškarní bál nebo firemní raut v regionálním stylu. Na zvláštní přání pozveme hudebníky. Každý host se bude cítit výjimečně.

Akwarium

Je největším stravovacím zařízením ve Středisku. Z velkých prosklených oken je výhled na sjezdovku a dětský sněžný park. Nabízí se zde nejen pokrmy podávané v ohřívačích, ale také na objednávku z jídelního lístku.

Grill

Je ideálním řešením pro ty, kteří chtějí strávit celý den venku a nevynechat ani okamžik, aby si užili čistý horský vzduch a sluneční paprsky. Grill Point, který se nachází u dolní stanice lanovky, uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Kromě špízů, krkovice nebo tradičních klobás si zákazníci grilu mohou pochutnat také na plackách pečených na plotně.

Oscypki

Toto místo je neodmyslitelnou součástí každého horského střediska-nabízí vynikající oscypki přímo z grilu. Můžete si zde také koupit tradiční sýry, jako například korbacze „s sebou”, golki a dokonce i bundz.

Přejeme dobrou chuť

Hledáte ubytování?

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras

Mapa Trasy

StartAir

Mapa tras

Mapa Trasy

Singletrack

Mapa tras